Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 10 telepitő lemezét...

A windows 10 telepitő lemezét Át lehet másolni pendrive-ra?

Figyelt kérdés

Nos nekem a Számítógépemen windows 10 van, és ahogy észrevettem vírusos a gépem (nem vészes de zavaró).

És Megvan a windows 10-esem telepítő lemeze amiről újra tudnám telepíteni, de a gépemhez nincs cd olvasó, de egy másik képről meg tudnám-e oldani hogy a telepitőt egy pendrive-ra másolom?



2020. jan. 30. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A Microsoft oldalán fent van a lemezkép, ingyen letölthető. Rufus-szal pedig telepítőeszközt csinálsz a flash meghajtóból.

[link]

2020. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem hogy a pendrive-ra rá tudom telepíteni, de a meglévő licence kódom már gondolom nem engedi használni. Vagy de?
2020. jan. 30. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedi, a licenc nem 1 darab telepítésre szól, ahhoz egy kicsit drága lenne. Ugyanazon a gépen még az OEM verziót is szabadon újratelepítheted, hiszen a hardverkörnyezet ugyanaz marad, és nem több gépre telepíted, hanem vissza ugyanarra.
2020. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm, akkor a pendrive-ra telepíthetem ezt ugye?
2020. jan. 30. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha UEFKI boot-olásra képes a gép, akkor simán másolható az egész lemez tartalma, de a Microsoft Media Creation tool is megcsinálja.
2020. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!