Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatót vennék. Milyet?

Jesszus Peti kérdése:

Nyomtatót vennék. Milyet?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy pauszpapírra tudjon nyomtatni minél feketébb nyomatokat. Nem nagy tételben. Ugy hallottam, hogy a lézernyomtatók megfelelőek erre a célra. B3-as méretben letezik egyáltalán? Köszi

2020. febr. 1. 22:13
 1/1 belapus ***** válasza:

[link]


Nem azt mondom, hogy föltétlenül ezt kell választanod, de ennél egyértelműen jelezve van, hogy lehet nyomtatni pauszpapírra.

Mindössze annyit tettem, hogy beírtam a keresőbe: nyomtatás pauszpapírra.Ez volt a hatodik találat.Nem kerestem tovább, ezért elképzelhető, hogy más típusok is képesek erre.

Sajnos a támogatott papírtípusok között nem szerepel a B3-as.Attól tartok, hogy a méret miatt az átlagos nyomtatók között nem biztos, hogy lesz olyan, amelyik támogatja a B3-as papírt.

2020. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!