Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szimpla laptopon is elfut a...

Szimpla laptopon is elfut a fortnite vagy csak gamerlaptopon?

Figyelt kérdés
Ez alapján szeretnék laptopot venni és nem igazán tiszta O.o

2020. febr. 9. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ez alapján vegyél gépet, mert láttam olyat, hogy "GAMER" laptopként árulták, mert elfutott rajta a windowsos passziánsz.
2020. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
nem kell gamer laptop,intel 4000 felett meg 8 gb ram eleg
2020. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Animalscc válasza:
Egyáltalán nem elég egy intel 4000. Nekem I7-7700HQ, 8GB ram, Gtx 1050 és 80-90 fps között szaladgál (nyilván azért is mert szerveres a játék tehát túl sok fpsre ne számíts) a lényeg annyi hogy semmi kép ne vegyél olyat amibe intel 4k van, mert egy szar. Régen lehet elvitte, de mostmár új grafika van, nem olyan mint 2017-ben. Sok új bugg és erre is számíts mivel hamarosan jön a season 2. Tehát azért egy i5 minimum kell, de abbol se egy olcsó kategoriás. Ha csak fortnite miatt kell az a gép akkor hanyagold.
2020. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Az előző válaszoló listájából felesleges válogatni. Ja és a Best Laptops for Fortnite azt jelenti, hogy a legjobb laptopok fortnitera. Nem kell ahhoz olyan drága laptop, csak mert az a legjobb. Amúgy egy intel I5 simán megteszi, sőt szerintem intel I3 3,6 ghz is. A lényeg hogy jó processzor legyen benne. Minimum: Acer TravelMate TMP238-G2-M-3706 NX.VG7EU.014 Notebook

Ennél jobbat nem érdemes venni:

Acer Aspire 7 A715-73G-743L NH.Q52EU.026 Notebook

Nem tapasztaltam, de ajánlom.

2020. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!