Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez az online shop szerintetek...

Ez az online shop szerintetek legális? Nem kamu?

Figyelt kérdés

[link]


A monitorokat nézegettem itt, és némely akár 40-50%-al olcsóbb mint bármelyik más boltban, de az ssd-k is majdnem féláron mennek.

Viszont sehol semmi véleményt nem találni róluk, a weboldal fele nem működik, meg elég gagyin is néz ki. Ráadásul valamiért a garanciájuk is hosszabb mint amit a gyártók ki szoktak szabni. (3 év-persze több infó nincs róla mert nem jó a link a footer-ben)


Ti mit gondoltok? Hogy lehetne ezt kideríteni?



2020. febr. 11. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy néz ki. Baromi új oldal, semmi történelme nincs. Minden ügyfélszolgálatra vonatkozó link halott.


A Google-ön már van rá panasz, valaki a pénze után fut (állítólag, de ezt az oldalt azóta törölték).


Nagyon átverés-szagú, ne te legyél az első magyar áldozata.

2020. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh, eddig azért nem találtam rájuk, mert Min Target néven kerestem a véleményeket. Porttargetként már halomjára dobja ki a negatív véleményeket.

Nem akartam innen vásárolni, mert minden ár túl szép hogy igaz legyen, bár azért reménykedtem :D


Köszi a választ :)

2020. febr. 12. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mintargetként kerestem rá. :)

De már ennyi is elég volt, hogy bűzleni kezdjen.

2020. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon kamunak tűnik...
2020. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!