Autós kamera?

Figyelt kérdés
Létezik olyan autós kamera ami akár több napot is képes rögzíteni?

2020. febr. 14. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van tápellátás és beleraksz egy 256gb-os sd kártyát akkor igen

A kamera nem műszakba dolgozik. Ha el van indítva rögzít, ha le van állítva akkor nem

2020. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én ezt de nem létezik olyan ami tömöríti közben hogy minél jobban maximalizálva legyen a tárhely?
2020. febr. 14. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

legtöbb kamera akkor kezd el rögzíteni, ha ráadod a gyújtást az autóra


nekem a 128gigás kártyára 20 napnyi munkába járás felvétele fér rá FULL HD-ben, ami időben 10 óra anyag.


több napnyi anyag ha folyamatosan rögzít, nem igazán fér rá még egy 512es micro-sd kártyára sem.

2020. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell venni a felbontást, meg a képkockaszámot, ezzel rengeteg plusz órát rögzíthetsz
2020. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem egy sráccal munkagepben használja napi 10 órát vesz és 4-5 napig nem kell törölni.40-50 óra 64 gigás terhellyel.

Hogyan?

2020. febr. 14. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyan? Arra már kaptál választ

Nagy tárhely, alacsony felbontás, kis képkockaszám

2020. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam választ.fepbontast tudok váltani de képkocka számot? hogyan lehet állítani?
2020. febr. 17. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem kaptam részleteket. Egyáltalán mi a kamera típusa?

Egyébként ha lehet állítani, akkor vagy a beállításokban találod meg, vagy a kézikönyvben le lesz írva, hogy hol kell

2020. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!