Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak én utálom a Samsung...

Csak én utálom a Samsung telefonokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tehetek róla, de ritka ocsmánynak tartom az összes Samsung telefont. A dizájn és a rendszer ami fut ezeken a telefonokon úgy ahogy van kikészít. Szerintem semmi sem esztétikus. Ráadásul már a nevét fizettetik meg, holott ugyanolyan kínai-koreai androidos tákolmány mint az összes többi mobil. A Samsung Corby-tól elkezdve eddig a legújabb 1000 eurós A20 telefonig mind szörnyű! Azért az áráért amikért kínálja a telefonjait már inkább egy Xiaomi-t veszek. Hasonló véleménnyel vagyok a Huawei telefonjairól is, amik ugyan csak megdrágultak a brand miatt.

2020. febr. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a nevet meghallom, hogy Samsung, már akkor a hideg futkos a hátamon. Teljesen elárasztották a világot a közepes minőségű, dömping termékeikkel. Abban gondolom nincs vita, hogy a Samsung bármelyik termékénél lehet jobbat találni a konkurenciánál, legyen az tévé, telefon, porszívó, mosógép, stb.
2020. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél kínai telefont,aminél egyből egy ottani szerveren landolnak az adataid,stb,mert az állam igencsak kézben tartja a gyeplőt ezeknél a cégeknél és megmondja mi is az adatvédelem irányvonala.
2020. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen kedves kérdező. Csak neked van ilyen pocsék ízlésed. Gondolom te már az apple bejelntései előtt egy héttel már sátrat versz egy boltjuk elé.
2020. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok a Xiaomival. Nagyon népszerű lett mostanában és igaz, hogy olcsó, de nekem egyáltalán nem tetszik és szerintem baromi szar képeket készít. Van pár ismerősöm, akiről tudom, hogy Xiaomi telefonja van és mikor képet raknak fel hát fu nagyon nem tetszik a képminőség. A Xiaomi az a telefon amitől hányingerem van, semmi pénzért nem venném, hiába népszerű mostanában és hiába olcsó. Akkor inkább összegyűjtögetek pénzt és veszek valami más márkát, mint azt. De nem kötelező neked Samsungot venni, mindenki azt vesz, ami tetszik neki és még jó, hogy ennyi féle közül lehet választani.
2020. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!