Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxon lehet játszani fps...

Linuxon lehet játszani fps lag mentesen a League of Legends játékot?

Figyelt kérdés
Windowsra és Mac-re van, tudtommal Linuxra nincs, de gondoltam megkerdezem hátha mégis.
2020. febr. 17. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Nincs de mégis van. Linuxra van pár (csekély) windowsos sandboxos környezet (Pl Wine és Lutris) amivel win alkalmazásokat tudsz futtatni linuxon.


Google szerint League Of Legendset is tudod, de haladó linux tudás kell hozzá. Ami neked nincs, hisz kiírtad a kérdését.


Ha mégis meg akarsz vele próbálkozni: [link]


Itt nem lehet tutrialt adni, több oldalas.


Mennyire fog laggolni? Vasadtól függ. Nvidia kártyákra nincs normális Linux támogatás ergp ha nem AMD kártyád van hagyd a francba.

2020. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp azért tettem fel a kérdést, mert tudtam arról hogy vannak emulátor szerű programok, amik segítik a windowsos alkalmazások használatát linuxon, csak abban nem voltam biztos, hogy akár ilyen "programmal" (játékkal) működne vagy sem.
2020. febr. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!