Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Áru visszavitel. FONTOS?

FIVESTAR kérdése:

Áru visszavitel. FONTOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves olvasók! Az Euronics üzletében személyesen vásároltam egy MacBook-ot 2020.02.08.-án.

A gép sajnos nem azt a teljesítményt hozta melyet szerettem volna. Persze ez részben az én hibám is, hogy nem néztem utána rendesen. Próbáltam vissza vinni tegnap az üzletben és a termék becserélését, az összeg levásárlásának lehetőségét!

Az eladók azt mondták, hogy személyes vásárlás esetén erre mindössze 3 napom lett volna. A 14 nap csak a webes vásárlásokra vonatkozik.

Kérlek segítsetek. Mit tudok csinálni?



2020. febr. 18. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha üzletben vetted, nincs elállási jogod.


Max el tudod adni és máskor jobban utána nézel, mit is veszel. Vagy neten rendeled legközelebb.

2020. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2020. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól mondjták. Személyes vásárlásnál 3 nap, online 14 nap, ezután nincs lehetőséged elálni.

És hogy most mit tudsz csinálni? Fel tudod rakni hardveraprora.

2020. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Igor Igorovics ***** válasza:
Személyes vásárlásnál a három nap sincs, ilyen időintervallum sosem volt. A három nap csak hibás termékre vonatkozik.
2020. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!