Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtett facebook jelszó,...

Elfelejtett facebook jelszó, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elfelejtettem a facebookomhoz a jelszavamat, valamint a facebookhoz megadott email címhez se tudom a jelszavamat. Ha ez nem lenne elég a telefonszám ami a gmail és a facebookhoz van megadva az az elöző telefonszámom, ezért nem tudok új jelszót kérni.


Próbálkoztam helyreállítani a fiókomat a "bizalmi kapcsolatokkal" viszont se emailen se sms-ben nem kapok kódot amivel megtudnám erősíteni az új jelszót.


Az alábbi szöveg az utolsó dolog amit látok viszont, mint ahogy említettem 30percen belűl nem érkezik meg semmi, valamint az alábbi link is haszontalan.


"Ha 30 percen belül nem érkezik e-mail, kattints ide: a Súgóközpont."

[link]


Kérdésem az lenne , hogy ilyenkor mit lehet tenni?



2020. febr. 19. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
búcsút mondani a régi fiókodnak.
2020. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb felírni egy füzetbe a jelszót...
2020. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inni egy sört
2020. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mondjuk azt hogy nekik írsz és nem nekünk


:D

2020. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!