Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "reboot and select proper...

MarKing_01 kérdése:

"reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key" Ezt írja ki a gép miközben próbálnám USB-ről bootolni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először minden simán ment de a partíciókhoz érve kiírta gép hogy "a windows nem telepíthető a 0. lemez 1. partíciójára". Ezért parancssorral próbáltam először megoldani a problémát de nem működött. Utána azt olvastam egy ezzel kapcsolatos posztban, hogy törölni kell a partíciókat és utána jó lesz, így sem ment, szóval a BIOS-ban próbáltam átállítani dolgokat hátha úgy menni fog és ezt adta ki még azután is hogy mindent visszaállítottam alapértelmezettre.

Köszönöm nagyon aki segít nekem!


2020. febr. 22. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ha torolted a particiot, akkor annyi, nincs mirol bootolni.
2020. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel alapállapotra tetted a biost, így vincseszterről akar bootolni. Állítsd a boot sorrendet úgy, hogy az usb legyen az első.
2020. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

valamint alapesetben szerintem UEFI-re van állítva a boot ami baj.


Az legyen beállítva hogy Legacy + UEFI

2020. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!