Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet az Xbox...

Miért csinál ilyet az Xbox 360 konzolom?

Figyelt kérdés
Adott egy Xbox 360 Fat konzol és eddig működött tökéletesen rajta a kábeles internet most meg egyik napról a másikra azt produkálja hogy nem tudok letölteni semmit sem mert kiírja hogy Disconnected From Xbox Live és utána nem enged visszalépni sem az Xbox Live fiókba, már próbáltam új fiókkal is és ott is ezt produkálja! :( Van egyébként mikor nem csak letöltés közben írja ki ezt hogy Disconnected From Xbox Live hanem játék közbe is van hogy csak úgy random bedobja ezt! És mikor vissza akarok kapcsolódni a netre vagy belépni az Xbox Liveba akkor a Network résznél ezt írja ki: To use a wired internet connection make sure an ethernet cable is connected to both your console and your router or modem. És itt csak egy Ok lehetőség van semmi más és itt nem is enged be a network résznél az xbox live vagy az internet teszthez! Viszont ha újraindítom a konzolt akkor utána egy ideig ismét jó! Mi lehet a baja? Mert érdekes mikor ezt produkálja akkor a laptopomon és telefonomon tökéletesen megy az internet szóval nem hiszem hogy azzal lenne a gond! Már próbáltam az Xboxon a hálózat résznél levő gyári beállítások visszaállítását is de az sem segített! :( Ha valaki tud erre valami megoldást annak örülnék mert már kezd így az agyamra menni! :D

2020. febr. 23. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik mintha azt írná, hogy nincs bedugva a kábel (már ha egyáltalán kábellel csatlakozol). Ez két dolog miatt lehet, vagy az Xbox hálózati kártyája ment tönkre (elég ritka hiba, de a fatek már nagyon régi gépek) vagy pedig a hálózati kábel ami a routerbe megy.


A hálózati kábelt kiszűrheted ha bármi mást rádugsz egy időre és nézed van-e hiba.

2020. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A hiba jelenleg is fenn áll! Kábelesen csatlakozik az internetre az xbox aminek egyik vége a routerba megy másik pedig az xboxba és laptopommal 1 órán keresztül neteztem azzal az ethernet kábellal amit az xboxhoz használok és hibának nyoma sincs! Úgyhogy lehet a hálózati kártya halt be vagy nem tudom! De akkor meg gondolom egyáltalán nem lenne internet rajta vagy de?
2020. febr. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!