Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Extreme Digitalon szerintetek...

Extreme Digitalon szerintetek átvernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok Extreme digitalon van egy monitor sz új ára 105.000Ft és a használt ára “kibontott” 100k az lenne a kérdésem ha megrendelem a 105k-sat szerintetek árvernek engem és a használtat küldik ki vagy nekik ez nem éri meg és nem kockáztatnak? Csak mert elővigyázatos vagyok és maximalista.

2020. márc. 13. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vernek át
2020. márc. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Hibás terméket küldtem vissza az ED-nek tavaly nyáron, egy nappal átvétel után hirtelen 0-ról felment 1-re a készlet a weboldalukon. Érdekes nem? Arról nem beszélve, hogy 4 hónapba, 16 telefonhívásba került visszakapnom a pénzemet, mert a szállítócég elkeverte a csomagot és mind az ED, mind a szállítócég inkompetens volt a csomag hollétének kiderítésében. Tudnék mesélni róla, de röviden ennyi. :)
2020. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
nem
2020. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hibás terméket küldtem vissza az ED-nek tavaly nyáron. Egy nappal átvétel után hirtelen 0-ról felment 1-re a készlet a weboldalukon és kapott egy akciós árat. Érdekes nem? Arról nem beszélve, hogy 4 hónapba és 16 telefonhívásba került visszakapnom a pénzemet, mert a szállítócég elkeverte a csomagot és mind az ED, mind a szállítócég inkompetens volt a csomag hollétének kiderítésében. Tudnék mesélni róla, de röviden ennyi. :) Szóval én drága dolgot, pláne kibontottat nem rendelnék az ED-től ezek után.
2020. márc. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, duplán küldte el.
2020. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Jah, 2 perccel később, átszerkesztve. :)
2020. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs átszerkesztve, csak hozzáírtam még, miután lehalt az oldal és azt hittem nem küldte el. :) A 43%-os is kétszer küldte el a válaszát, gondolom nála is pont haldoklott az oldal...


Egyébként nem muszáj elhinni amit írtam, csak keressetek rá, hogy mások hogyan jártak:


[link]

[link]

[link]


Ezen kívül a Royal futárszolgálatra is érdemes rákeresni:


[link]


Ameddig nem hibás a termék, addig nincs baj, de amikor pénzt kérne vissza az ember akkor falakba ütközik, mert ügyfélszolgálat nincs náluk (ki van szervezve külsős cégnek), a futárszolgálat meg konkrétan az ország legrosszabbja, akivel partnerségben vannak.

2020. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemrég írtak hogy visszavennék a “hibás” termékemet 2-4 napon belül küldenek egy Royal futárszolgálatot, és ha visszaküldőm beérkező a raktárba akkor cserélik, vagy visszatéritik az összeget ezt írták.Szerintetek visszaküldessem velük, illetve az lenne a kérdés ha visszaküldöm akkor mennyi idő belül cserélik ki a termèket. És szerintetek nem kell több hetet várni?
2020. márc. 21. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha belemennek, hogy visszahozzák a terméket tőled, akkor az úgy is van.

Sajnos a szállítási időknél még van mit javítaniuk, lehet, hogy több hét lesz, de visszafizetik neked.

2020. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
57%

Hogy átvernek-e?

Nekem motor nélkül küldték ki a porszívót. Azóta sem kaptam vissza a pénzem. 10-15 levél és telefon. 95 ezer forintom bánja.

Tekintettel arra, hogy még nem kaptam vissza a pénzem úgy látszik, ENGEM ÁTVERTEK!

2021. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!