Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Visszaszerezhetem még az...

Visszaszerezhetem még az előző messenger fiókomat?

Figyelt kérdés

Kicsit komplex a dolog.

Messengerem már volt, telefonszámmal regisztrálva, most viszont rá lettem kényszerülve egy facebook fiók készítésére. A Facebook fiókhoz a telefonszámomat használtam, és létrehozott egy új messengert, de megkérdezte, hogy ugyanaz -e a számom, vagy változott, mivel gondolom látta a fb hogy van már egy ilyen számmal rendelkező fiók. Arra mentem rá, hogy ugyanaz, mire ugyanúgy az új, facebookos messenger fiókba irányított. Gondoltam megkérem majd az ismerőseimet, hogy küldjék el majd a képeket az előző messenger beszélgetésből, mire többen is mondták, hogy az a fiók megszűnt és nem is tudnak megnézni benne semmi képet. Gondoltam átjelentkezek akkor az előzőbe, de az előző fiók profilképe szürke, az előző jelszót nem fogadja el, a telefonszámot felismeri és a jelenlegire irányít, az email címre pedig azt írja, hogy nincs ehhez tartozó fiók.

Voltak benne fontos dolgok, hogyan szerezhetném valahogy vissza? Lehet, hogy a fb felülírta a régit? Mert nem nagyon értem. Légyszi ha tudtok segítsetek!



2020. márc. 14. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"Voltak benne fontos dolgok"


Inkább backupból állítsd vissza a dolgaidat, felesleges (a már nem hozzáférhető) fiókoddal kínlódni.

2020. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert korábban létezett olyan, hogy Messengert lehetett regizni Facebook fiok nélkül. Zuckeberg megvariálta és ma már csak a Facebook regizéssel lehet Messenger fiokhoz jutni. Ami volt Messenger, az bizony odalett. Mert a Facebook regizésednél ugyanazt a teloszámot használtad és jól látod, az megsemmisitette a korábban szólóként használt Messenger fiokot. Ami benne volt, ahhoz már nem tudsz hozzáférni. Mert ma már nincs különálló Messenger, csak Facebookkal.

[link]

[link]

2020. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :/
2020. márc. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!