Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopták a Steam fiókomat!...

Ellopták a Steam fiókomat! Van lehetőség visszaszerezni?

Figyelt kérdés

A mai napon ellopták a fiókomat. Sajnos hülye voltam, és bejelentkeztem a Steam fiókommal egy nem megbízható oldalra, Guarddal együtt. Ez az oldal pedig ellopta a fiókomat.


Kaptam e-mailt, hogy leszedték a telefonszámot, Guardot, illetve megváltoztatták az e-mailt. Van lehetőség bárhogyan is visszaszerezni? Esetleg aki hasonló cipőben járt már, van megoldás? Köszönöm szépen előre is!



#internet #lopás #Steam #online lopás #fiók visszaszerzése
2020. márc. 19. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Itt hogyan tudok kapcsolatba lépni velük? Ideges vagyok, és nem találom. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. márc. 19. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Rögtön az első link a cikkben, a segítség oldalról. Itt végig fog vezetni, megadod hogy milyen szempontú a problémád, és arra milyen lehetőségek ajánl fel.
2020. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a fentiek közt nincs ott az én problémám, vagyis van, csak mindenhol kell az e-mail, viszont a fiók már nem az én e-mailemhez tartozik, mert azt is megváltoztatták
2020. márc. 19. 16:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát lényegében egy e-mail visszaállítás kéne. Tudom igazolni kártyás vásárlás által, hogy enyém a fiók, csak nem találom, hogy hol kéne ezt..igazolni
2020. márc. 19. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen azt adnám meg amivel be voltál regisztrálva, mert egyrészt ők valószínűleg látják, hogy eddig ez volt beállítva, másrészt ha valami aktiváló linket küldenek, azt mindenképpen neked kell megkapni.


De ez az első válasz linkjében is ott van, hogy minden olyan információt adj meg, ami az eredeti tulajdonosra utal. Esetleg keress olyan menüpontot ahol szöveget is lehet írni, és ott írd le a sztorit (angolul, ha gyorsan választ akarsz kapni), meg linkelj bizonyítékot.

2020. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amivel be voltam regisztrálva, azt már nem fogadja el, mert nem az a jelenlegi...nem tudom, hol lehetne szövegesen írni. Nem lehet valahol? Valaki tudja esetleg? Nagyon szépen köszönök mindenfele segítséget, ment a zöld kéz is!
2020. márc. 19. 16:49
 8/10 A kérdező kommentje:

Az első linken rányomtam, hogy ,,Ellopták, nem tudok belépni”, azonban itt csak lehetőségek vannak felsorolva.


Először ellenőrzést javasol a számítógépen, majd e-mail fiók jelszavanak megváltoztatását. Végül azt mondja, hogy miután ezek megvannak, kérj új jelszót, ami e-mail címhez van ugye kötve, viszont azt megváltoztatták..

2020. márc. 19. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Olvasd el a #379 hsz-t amit anno én írtam a topikban, abban minden benne van.

2020. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Zároltam a fiókot az e-mailen, miután megváltoztatták stb.

Mivel az e-mailnek nem volt köze az egészhez, sejtésem szerint azon nem kell jelszót változtatni.


Egyébként nagyon jól hangzik, hogy 24 órán belül írtak magyarul, én angolul írtam.

2020. márc. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!