Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook! Facebookon lehet...

Facebook! Facebookon lehet úgy üzenetet küldeni valakinek, ha az illető nincs az ismerősök között? Illetve, ha küldve lett üzenet, azt megkapja-e a címzett, ha a két fél nincs (még) egymásnak ismerősnek jelölve?

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ott az üzenet jel akkor arra rámész és küldöd. Elküldi neki az üzenetet egy "felkérés" formában, ha elfogadja akkor beszélgettek.

Ha nincs ott az üzenet jel, akkor be kell jelölni és ha vissza igazol akkor tudsz vele beszélni.

Ha jelölni se lehet és rá se lehet írni akkor az egyik ismerősét kell bejelölni vagy írni egynek, hogy írjon már neki...

Ha rejtve vannak az ismerősei akkor kb annyi.

Velem pl ha nem vagy ismerősöm ismerőse sehogy nem tudod felvenni a kapcsolatot.

2020. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Lehetett az üzenetküldés gombra kattintani, akkor - az általad írtak alapján - meg fogja kapni az illető.

Bocs, nagyon nem szoktam facebookozni, a profil sem az enyém.

Ha elakadunk, még írok.

2020. márc. 22. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp megkapja így. Csak lehet idő míg észre is veszi a dolgot. Nekem volt olyan, mikor 1 napig nem nyitottam meg a messengert, csak másnap vettem észre, hogy van ilyen felkérésem.

De az üzenetet elküldi és megnézheti, elolvashatja. Hogy fogadja-e a felkérést az más dolog. De az üzenetet látja.

2020. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm a segítséget! :)
2020. márc. 22. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő egy nyitott ember, az ismerős listája is nyilvános; valószínűleg gyakran fb-ozik, így remélem, hogy hamar észreveszi, hogy üzenete érkezett.
2020. márc. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!