Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig facebook nélkül használt...

Eddig facebook nélkül használtam a messengert, ám csináltam később fiókot. Valami hiba lépett fel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több éve facebook nélkül használtam a messengert, de most úgy adódott, hogy csinálnom kell facebook profilt. Amint megcsináltam, mintha a régi messenger fiókom megszűnt volna létezni. Telefonon továbbra is bejelentkezve vagyok, de az üzeneteket nem kapom meg, és én se tudok küldeni. Valaki tapasztalt már ilyet? Mit kellene tennem?

2020. márc. 23. 13:30
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A messenger és a fb messenger fiók nem azonos.

Amint lesz fb-d (ugyanazzal a belépési adattal: telszám, mailcím, ...), akkor a korábbi "csak" messenger fiók megszűnik létezni, elvesznek az üzenetek és már csak a fb részeként mint új reg tudod használni.

Tehát lépj ki (log out) és lépj vissza a fb neveddel és jelszavaddal, mennie kell.

2020. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak megerositeni tudom: ma mar nincs Messenger Facebook regizes nelkul
2020. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!