Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan működik a windows 10...

Hogyan működik a windows 10 operációs rendszer?

Figyelt kérdés

Adott egy kérdés, remélem valaki tud számomra hivatalos vbálaszt adni erről. Például találtam egy oldalt, ahol angolul le van írva az egész, de az nagyon nagyon szaknyelvi és eszméletlen bő, ami felesleges.

Érthetően de még sem teljesen konyhanyelven el tudja valaki mondani nekem a windows operációs rendszer működését kérem?



2020. márc. 23. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan működik a kamion? Hogyan működik az időjárás-előrejelzés? Hogyan működik a légiirányítás? Ilyen általános kérdésekre nem lehet válaszolni.
2020. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
96%

Nem tudom a működés milyen horderejű leírására gondoltál, de a legegyszerűbb az hogy bekapcsolod a gépet, a rendszer betöltődik és megy.


Ahogy a felhőkarcoló is úgy épül, hogy daruval egymásra rakják az elemeket, meg betont öntenek.

Az a részletesebb leírás aminek lenne valami értelme több ezer vagy tízezer oldal amire te azt mondtad hogy fölösleges.


Nagyjából milyen választ vársz a kérdésedre?

2020. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis hogy képzeled el? Mert a rövid válasz az, hogy kezeli a gép hardvereit, ami kb nesze semmi fogd meg jól. A részletes leírás meg se nem röbid, se nem érthető szakmai ismeret nélkül.
2020. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Hogyan működik?

Egyszerűen. Be kell dugni általában a kábelét a fali konnektorba. Ezután a gép hátulján levő kapcsolót 0 állásból 1 állásba kapcsolni..


Ha eddig eljutottál szólj..

2020. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Először betölti a képernyőre a kék halált, majd fölé rakja az asztalt. Ezuzán elkezd piszmogni mindenféle szarral. Ha már végképp nem tud piszmogni, akkor eltűnteti az asztalt.
2020. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhasználói szempontból ugyanúgy működik, mint az előző fevrziók.
2020. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos tudtomml kernel, shell, stb dolgok. Nyilván nem a 10 ezer oldal érdekel, de nem is a 10 szó. A kérdés adott, a választ pedig úgy várnám, ha kapok, hogy például egy fél-1 oldal maximum ami lényeges összefoglalás. Mivel a választ nem tudom, ezért mást szemléltetek:

A növény él-ez egyszerű megfogalmazás


A növény fotoszintetizál-egyszerű de lényegesebb megfogalmazás.


A növény azért zöld, mert a zöld szín vonza legjobban azokat az ultraibolya nyalábopkat, amikkel a fotoszintézisat véghez tudja vinni. -nem bonyolult, de nem is olyan, amit csakegy biológus tud érteni.


Az ennél pedig tele csak latin meghataározásokkal, kémiai vegyületekkel pedig a már túl bonyolult változat.


Nekem az érthető de még sem 10 szavas tehát azutolsó előtti lehetőség számít. Köszönöm!

2020. márc. 24. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Operating system basics 23 perc:

[link]


[link]


A második link egy weboldal. Feltételezem tudsz angolul, ha már próbáltál úgy információt halászni.

2020. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a teljes de hasnos volt előző kommentelő, és azomn az oldalon meg is találtam a megfelelőt, köszönöm!
2020. márc. 26. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!