Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt hogy az...

Csak én érzem azt hogy az elmúlt években nincs semmilyen tényleges innováció az okostelefonokban?

Figyelt kérdés
mármint vannak ilyen marketingfogás jellegű dolgok, viszont semmilyen olyan ami ténylegesen a használatban jelentős lenne

2020. márc. 23. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz konkértan? Mert ez így elég fura kijelentés. Vékonyabbak lettek, nagyobb a memória, gyorsabb a netje. Ma már alap a legalább 2 normás GPS vevő. Mire vágysz még?
2020. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemrég óriási felfedezést tettem. Sokkoló volt. LEHET VELÜK TELEFONÁLNI IS. Gondoltad volna?
2020. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz marketingfogások és innováció alatt? Tudsz példákat mondani? Mi hiányzik? Holografikus átlátszó kijelző, vagy mi?
2020. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Multikamera, 120Hz-es kijelző, vezetéknélküli töltés. Soroljam még?
2020. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, 4-5-nél is több kamera? Nem vagyok szakértő, de nem hiszem, hogy ez sokat segítene. Vezeték nélküli töltés mintha lenne, bár nem csúszott le az olcsóbb kategóriába. 120 Hz-es telefonok: [link]

Sorold még kérlek, igen. És még mindig nem tudjuk, mit értesz marketingfogások alatt. Mert én pl. pont az x-edik kamerát.

2020. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és olyat írj légy szíves, ami nem sci-fi kategória, pl. 1 hónap üzemidő napi 12 órányi játék mellett 32GB RAM-mal, meg hasonlók. Szerintem a kb. 2 éve megjelent "full view" kijelzők éppenhogy komoly innováció, ahogy a 2-3 kamera is (több nem feltétlenül kell). Ráadásul a kamerák felbontása is sokkal jobb, mint pár éve volt. Az előlapié is. És ha már itt tartunk, vannak notch-nélküli telefonok kiemelkedő, vagy kifordítható kamerával. Én is sorolhatnám, mi történt az elmúlt 2-3 évben.
2020. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem a válaszaitok pont leírják amit érzek.

az hogy tök jó, hogy van vagy öt kamera egy telefonon, de minek?

mármint lényeges használatában nem nagyon változtat semmit. nyilván vannak innovációk de egy mostani és egy hároméves telefon között már nincs olyan lényeges különbség mint mondjuk 2006 és 2009 között volt.

tehát ezt értem azalatt hogy marketingfogás jellegű az egész. mármint az összes innováció kb lényegtelen már az én életemben. ez nyilván csak egy vélemény, de már nem nagyon érdekel hogy 7mm vagy 8mm egy telefon, egy kinda okés telefonhoz ami nem laggol folyamatosan ahhoz már úgy is hozzávágnak egy olyan kamerát ami elég ahhoz hogy egyetemen lefotózam a diákat.

2020. márc. 25. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Már gyakorlatilag minden lehetséges, amiről 5-10 éve még álmodoztak. Gyors hardver, (a házhoz képest) hatalmas, nagy felbontású kijelző, jó kamerák, stb. A PC-k és notebookok terén még ennyi újítás sincs. Egy 4-5 éves gép nagyjából ugyanúgy néz ki, és a hardver sem vállalhatatlan. Senki (na jó, szinte senki) nem hiányol folyton "innovációt" csak úgy önmagáért, hogy legyen. Jobb lenne, ha nem mernéd elővenni a 2-3 éves, akkor csúcskategóriás telefonod?
2020. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!