Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Gmail-en leiratkoztam...

SÜRGŐS! Gmail-en leiratkoztam róla, hogyan tudom visszállítani?

Figyelt kérdés

A koronavírus miatt most indul a nyelviskolám online felülete és még múltkor tévedésből leiratkoztam róla... Most, amikor adatokat kéne kitöltenem hozzá kiírta, hogy "Ön már korábban leiratkozott"... Hogyan tudom visszaállítani?! Vissza kéne iratkoznom? De hogyan? Nagyon fontos lenne.

Kérlem, valaki segítsen!



2020. márc. 24. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálatuk mit is mondott?
2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
írj nekik emailt, vagy másik emailről iratkozz fel, megírod privátban melyik nyelvsuli?
2020. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok visszairatkozni...:/ Ezt a nyelvsuli intézte, nekem csak az e-mail címemet kellett megadnom.
2020. márc. 24. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd őket és mond el ugyanezt. Itt neked senki nem fogja megmondani, hogy egy ismeretlen rendszer ismeretlen protokolljai mit tesznek lehetővé.
2020. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!