Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megmarad-e a mentésem a ps4-en?

Megmarad-e a mentésem a ps4-en?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit bagatel lenne a kérdésem mert kb biztos vagyok a válaszban de az utóbbi időben elég sok gondom volt a ps-emmel úgyhogy inkább feltenném. Osztott ps+ al játszottam ki egy játékot, a másik account volt elsőleges és arról volt meg a játék digitálisan. Ha én most ráteszem a mentésem egy pendrive-ra, szétszedem a két pst és újra megveszem a játékot az accountomra akkor rá fogom tudni tölteni a pendriveos mentésem ugye?😅600 órám volt a game-ben meg kicsit körülményes vagyok és még mellé lány is úgyhogy örülnék egy egyszerű megerősítésnek :D

#mentés #Elsődleges account
2020. márc. 25. 10:16
 1/1 hellsing71 ***** válasza:

Halmozottan hátrányos helyet :)


Szerintem ezt a játék gyártójával kellene egyeztetned. Van olyan, hogy a játékállás account-hoz van kötve. Ha ez is olyan, akkor nem fog menni... Nem cserélne veled a másik acc. tulaja?

2020. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!