Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell figyelni Windows 10...

Mit kell figyelni Windows 10 vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Egy dobozos windows 10et szeretnék DVD telepítővel, licenccel.

Keresgéltem...azonos Windows 10 és mégis nagyon nagy árkülönbséggel? Nem értem hogy mi a különbség közöttük...

Esetleg egy bolt, ahol megéri venni és nem kerül 50 rugóba? Tapasztalat, vélemény a vásárlásról?



2020. márc. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dobozos változatnak ez a szokásos ára, OEM változatot kaphatsz olcsóbban. A kiadást érdemes figyelni, a Home a legolcsóbb, otthonra nem kell drágább.
2020. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Eredeti es szurkepiac, ezert van kulombseg.

Dobozost nem erdemes venni, ugyis sokat fog frissiteni.

[link]

Ingyen hasznalhato. Ha kell hatterkep, 1500 forintert van az olx-en licensz.

2020. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ezt az oldalt merem ajánlani ha gondolod keress rá a goodoffer24 oldalra több magyar cikk is megjelent róla így én is innen vettem egy digitális kulcsot. Elég hamar ki is küldték az oldalra. Semmi gond nem volt vele a windows is minden gond nélkül elfogadta. Mikor én vettem mondjuk kicsit olcsóbb volt, mert ugye ez is euro árfolyamon van és nem mindegy hogy 330al vagy 355el szorzod az árát. De ez szerintem részlet kérdés azert mégse 50-90ezer forint. Meg tényleg sok helyen írja hogy megbízható oldal. Én is több hónapja vásároltam nem volt belőle gond. Számlámról se tünt el pénz meg semmi. Szóval merem ajánlani.

2020. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Windows 7 licenszet érdemes venni, majd arról ingyen frissíteni Windows 10-re. Párszázforintból megoldható.
2020. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
oem helyett próbálj normálist olcsón :)
2020. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Windows 7 licenszet érdemes venni, majd arról ingyen frissíteni Windows 10-re. Párszázforintból megoldható.
2020. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!