Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítsség kéne! A gépem...

Warframe123 kérdése:

Segítsség kéne! A gépem megbolondúlt nincs ötletem mi lehet a probléma.!?

Figyelt kérdés

Helló... Az van,hogy amiótta át telepítettem a gépemet azóta minden játék szaggat-akad.

Proci: X4 645 4mag 3,1Ghz

4GB ram DDR3

Nvidia geforce 9600GT 1GB

128GB SSD

500GB HDD


Ezzel a géppel játszottam a GTA V-t 1680x1050 Low beálitássok mellet széppen meg volt 40-50 FPS

A gondom most a Warframe nevű játékkal van aminek kb fele gépigénye mint a GTA V-nek de mégis 800x600 as felbontás és minden amit csak lehet kikapcsolva és levéve

Ahol nincs annyi részletesség ott 30fps ahol már nagyobb ott le megy 10 fps re !

Direkt feltelepitettem a COD World at wart már régi játék és annál is maximum 40fps em van . Driverek legfrissebbek vannak fent . Nem tudom mi lehet a probléma ha valakinek lenne valami ötletje az írjon már .Köszönöm előre is.?



2020. márc. 27. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is tedd fel a wint.a régit hagyd rajta és ne formázz.csinálj egy új patríciót és innen a friss winről bootoljon a gép.ez az áttelepítés elég rosszul hangzik.
2020. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!