Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép CPU túlmelegedés....

DDáviDD_offical kérdése:

Számítógép CPU túlmelegedés. Nem tudom mitől lehet ez valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

A számítógépem processzora túl melegszik ez már nagyon régóta így van. Tanácstalan vagyok hogy mi okozhatja azt a problémát hogy bekapcsolom a gépet és nem telik el 2perc és 88-89 C on van a processzor úgy hogy nem fut semmi , és az is érdekes hogy elkezdem terhelni 100% osan a procit és semmit nem emelkedik a hőfok. Emiatt néha előfordul hogy játékközben beakad a kép és konkrétan befagy. Meg az is zavaró hogy amikor valami miatt újra kell indítani a gépet akkor nem engedi újra indítani mert túl meleg.

Processzor: Intel core i5 6600k

És erre a processzora egy vízhűtést alkalmazok:

Liqmax 2 1205

Nem tudom mitől lehet ez valaki valami ötlet?



2020. márc. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy van, ahogy leírod, az sértené a fizika törvényeit. Hibás szenzorról lehet szó.
2020. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Újra kell pasztázni a processzort,vagy ha nincsen paszta rajta tenni kell,vagy a processzor hűtőt fel kell gyorsÍtani.
2020. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

valami ott nem oké, ha egyből így melegszik

másik alaplap vagy procit kéne tesztelni

2020. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kompakt vizhuteswkbwn bedoglik a pumpa. Nem is szabad kompakt vizhutest venni. Vagy leghutes vagy epitett vizhutes.

A lenyeg hogy fogd meg a vizhutes csovet es ha nem erzed hogy aramlik benne a folyadek akkor kuka a vizhutes.

2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem érzem hogy a víz folyna a csőben . A szenzor hiba azt nem tudom de ez igazából azóta ilyen mióta megvettem ott rakták össze és letudom képzelni hogy valamit nem jól csináltak mert ez nem ez első hiba lenne amit összerakáskor vétettek.
2020. márc. 27. 18:16
 6/6 A kérdező kommentje:
újra pasztázást majd azt még megpróbálom.
2020. márc. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!