Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok IT zseni, de...

Nem vagyok IT zseni, de szeretném a laptopomat összekötni a TV-vel, hogy meg tudjam osztani a képernyőt. VGA kábellel próbáltam (egy átalakító segítségével is). A laptopot sikerült a TV-vel összedugni, mégsem tudom kiterjeszteni a laptop képernyőjét?

Figyelt kérdés

Laptop: Lenovo 81YE

Operációs rendszer: Microsoft Windows 10 Pro


Tv: Toshiba REGZA 32AV615DG


Ahogy próbáltam:

- a TV-t PC-re állítottam az Inputban

- a laptopnál Windows + P -vel rányomtam a duplicate-re (extend-del is próbáltam, azzal sem ment)

- a laptop display beállításaiban a multiple displays-nél nem dobja ki, hogy érzékelné a másik monitort, a detect-re kattintva, pedig azt írja nem érzékel másik képernyőt.


Tudnátok segíteni kérlek, még mit tudok tenni?

Fontos lenne.


Előre is köszönöm!



#VGA #TV #laptop #képernyő megosztása
2020. márc. 28. 17:56
 1/1 hellsing71 ***** válasza:
100%

A HDMI nem pálya? A tévéden elvileg 3 HDMI port is van, és a legtöbb Lenovo 81YE-n is van egy.


Ha HDMI-t használsz, ne PC-re állítsd a tévét, hanem arra a HDMI-re, amelyikre bekötötted a notebookot.

2020. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!