Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellopott Steam fiókom ki lett...

Ellopott Steam fiókom ki lett bannolva, van esély?

Figyelt kérdés
Steam fiókomat ellopták, azonban ma éjjelre sikerült visszaszerezni a Steam Support segítségével. Ezután szembesülnöm kellett vele, hogy örök eltiltást hoztak össze cheateléssel a CS:GO-ban. Írtam nekik, hogy ellopták a profilomat, és valószínűleg csaltak. Van esély rá, hogy feloldják a bant?

2020. márc. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs, ha csalásért kivágnak ott a történet vége. Ha nem csaltál szívás, de különben mindenki azt mondaná hogy ellopták a fiókot.
2020. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizonyítani is tudom/tudnám, hogy tényleg ellopták. Egyrészt mert be volt vonva a Steam Support is, másrészt pedig orosz e-mail címen, Kínából történt az incidens. Ezek tudatában sincs semmi esély rá, hogy feloldják?
2020. márc. 29. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy valószínűleg nem VAC-ban, csak CS:GO játékkitiltás. Utánaolvastam, erre van fellebbezési lehetőség, ezért tudtam írni nekik. Így már van lehetőség, hogy feloldják?
2020. márc. 29. 14:17
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
77%
Nem fogják feloldani.
2020. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy mit írunk itt, nem befolyásolja az eredményt.
2020. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!