Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-en lehet kényszerít...

Windows 10-en lehet kényszeríteni a ReadyBoost-ot?

Figyelt kérdés

Van a gépemben 8gb ram ez játék közben néha kevés, ezért szeretném ezt használni.

Csak az a baj, hogy nem engedi használni, mert a gépem "elég gyors ahhoz, hogy a ReadyBoost valószínűleg nem jelent további előnyt."



2020. ápr. 1. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ha van SSD a gépben, arra és csak arra csinálj lapozófájlt. Ezerszer jobban jársz mint a ReadyBoost. Azzal csak HDD mellett lesz jobb, de félmegoldás, ahogy az SSD lapozó is. Ha kevés a RAM, bővítsd.
2020. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldenél róla egy videó hogyan kell csináli? Mert én is néztem videót, de ott azt mondják, hogy nyissam meg a control panelt de nekem olyan nincs.
2020. ápr. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!