Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop töltő csatlakozó...

Laptop töltő csatlakozó megsérült. (HP 250 G4) Ki tudja a vezeték kiosztást?

Figyelt kérdés
A laptopon belül a csatlakozó egy 7 vezetékes sorkapocshoz csatlakozik. Mivel a laptop töltőn 3 vezeték van és nem akarok új töltőt vásárolni, össze kellene forrasztani a 7 vezetékkel. (a forrasztást meg tudom csinálni) De nem tudom a vezeték kiosztást. Laptop vezeték fehér, kék, fekete színű, sorkapocs piros, piros, fekete, fekete, sárga, barna, fehér. A 7 vezetéket hogy kell a 3 hoz párosítani?
2020. ápr. 3. 12:57
1 2 3 4
 1/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
a toltoben kell legyen mas is mint szimpla "osszrkapcsolas" vagyis nem lehet eleg ha az adapter kabelet osszekotod a laptop kabeleivel
2020. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


itt tegyel fel kerdest

kepet is feltehetlen ahogy ide is

2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod , ide nem enged be regisztrálni , többször is újra kéri a beírandó szöveget , legalább 10 szer próbálkoztam , [link]


erre a felületre nem tudok képet feltölteni

2020. ápr. 3. 20:21
 4/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3 nem is ugy hanem linkeled amit valahova felteszel
2020. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mobilon? Probald mas bongeszokkel (asztalin is)

mobilon pedig asztali modon is


de megnezem en ugyse regisztraltam meg ide ideje lenne :P

2020. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es nezted e-mail t? Nem lehet sikerult egyszer? Ottnis jelszonal figyelmeztetnek a szovegnel is figyelj ra:

"figyelj a kis- és nagybetűkre"

2020. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

[link]


ez a sorkapocs az , és a 7 vezetékből 3 lesz , hiszen a vezeték másik végéhez más vezeték már nem csatlakozik , csak a töltő csatlakozó ami 3 vezetékes

2020. ápr. 4. 12:09
 8/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es ha vennel egy ilyent?


nem tul jo a kep a fejrol


ha ugyse akarod hasznalni akkor miert nem kapod szet? Vagy szeteget, elolvadt?


mivel ertelemszeruen te is lathatod a felismerhetoeket

ellenben a sarga barna feher valami mas mint irtam ezekkel valaminek tortenni kell nem szimplan csak hozzacsatlakoznak bizonyos bejovokhoz

2020. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem akarsz vasarolni toltot oke, de mert a toltofej is serult? (az adapteren tehat)


amugy az jol mukodik? Bemerted?


feltetelezem tehat akkor amit linkeltel a fejbemenet az ami tonkre ment

csak?

es ezt irtam hogy kapdsz szet, mert errol nem irtal ahogy latom

Mivel ha van benne mas is es az szetegett akkor azt mindenkepp venned kell, vagy szerezned valahonnan...

es hazilag... nem tudom milyen profi vagy de ha barmi nem tokeletes lesz (ha amugy "papiron" az is) akkor csak megrosszabb allapotba kerulhet minden


amugy ertem mit akarsz es hogy ez milyen egyszeru lenne de latod hogy nem az viszont hatha megtudni valahol valoban szimplan csak "sorba kotod" oket vagy pedig kell mas is hozzajuk

2020. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ezek sokkal jobb kepek pl.


amugy nem sikerult beregisztralnod meg mindeg? Mert ne? Artana egy regisztracioval csomo forumot hasznalhatsz es mindegyiken sok szaki megfordul


szoval nagyan hasznos lenne szamodra

mas hasonlorol nem tudok de ezek eleg forgalmasak

2020. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!