Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Windowsot érdemes...

Melyik Windowsot érdemes feltelepíteni és miért pont azt?

Figyelt kérdés
8 éves a számítógépem és amióta megvettem, azóta Windows 7 van rajta,de a Windows 7 lassan lejár,meg gondolom már elég sok a vírus rajta, így újat kell telepítenem. Melyik ajánlanátok és miért?
2020. ápr. 4. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7

Meg a steam is letölthető linuxra. De mivel kevésbé fogja a gép erőforrásait, nekem pl a csgo, jobban fut rajta (a régi gépen volt észrevehető elég jelentősen).

Laptopon üzemidőben is jobb a linux.

Meg maga az, hogy biztonságosabb, felhasználó barát felületet lehet benne alkotni. Van több millió linux fajta, mindenkinek van egy ami leginkább bejön neki és abból is van különböző felület fajta és még azokat is személyre lehet szabni.

Windows párti vagyok, de nekem is meg kellett barátkozni a linuxal, de azért elég tetszetős. Van most egy verzió ami nagyon bejönne, de sehol nem találom, hogy melyik lehet az, csak videóban láttam.

2020. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Soha nem használtam még Linuxot, még csak nem is láttam
2020. ápr. 4. 16:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Win 3.11-et mert kis helyet foglal, kicsi az erőforrás igénye és a vírusok sem futnak már rajta.. ;P

[link]

2020. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!