Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy azért nem...

Létezik, hogy azért nem találja indításkor az operációs rendszert a gépem, mert lemezkezelőben megjelöltem aktívként a c meghajtót?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Letezik, ugyanis a Windows alapbol a 2. particiora teszi magat, az elson a rendszer szamara fenntartott adatok vannak (recovery, boot fajlok, stb).


Bootolj be valami rendszerhelyreallito CD-vel, es allitsd vissza.

2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
minek tetted aktiva?...
2020. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek tettem aktívvá, azóta már "visszavontam az aktiválást". Most a D meghajtót nem tölti be ahhoz meg nem nyúltam, amikor elállítottam a c-t akkor is ez volt a baja, sőt akkor nem is látta a D-t...

Na de miért nem tölti be azt a szrt? Ha megnyitom a lemezkezelőt akkor lefagy a gép...

2020. ápr. 5. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Legacy (régi) módú telepítés ez.. :(

Egy lemezen egy aktív partíció lehet.

Tehát elvetted az egyik rejtett partícióról az aktív fleget. Ez a baj.

Rakd vissza rá (azon pici rejtett partícióra) telepítő pendriveal, még az installálás gomb megnyomása előtt belépsz parancssorból (shift+F10) ott a diskpartba, azzal..

2020. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azon a részén már túl vagyok, meg most bootolás után elindult egy javítás a merevlemeznek, egyelőre működik (egy darabig)
2020. ápr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!