Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mulyen informatikai tanfolyamo...

Mulyen informatikai tanfolyamot ajánlanátok, amivel el is lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Nincsenek álomba illő fizetési igényeim.


30 éves vagyok és pályát szeretnék módosítani az informatika irányába. Teljesen más területről mennék.


A lényeg, hogy olyan képzés kellene, ami munka mellett is elvégezhető. A bootcampek nappali rendszerűek és minden időmet lekötnék. A munkámat nem tudom otthagyni.



2020. ápr. 8. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem a tanfolyamtól, hanem a megszerzett tudástól fognak felvenni.

Ha csak a fizetés miatt váltanál, inkább felejtsd el. Az informatikához is megfelelő adottságok szükségesek, amik nélkül csak szenvedni fogsz. Ha élsz-halsz a technikáért, és megvan hozzá a logikád, akkor természetesen bátran vágj bele, de ha nem érzed úgy, hogy ez lenne az életed, akkor párszor azért még gondold át!

2020. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a jó fizetés a szempont.

És a megszerzett tudást sem tudom honnan szedjem össze. Erre vonatkozóan szeretnék kérni iránymutatást.

2020. ápr. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!