Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aránylag olcsó telefon?

Aránylag olcsó telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, 150 ezret szánnak rá és inkább játékra használnám. Olvasgattam, top listákat néztem, valamiért a huawei telefonok dominálnak, jelenleg is az van, viszont szívesen átterek bármi másra. Amit lehetne mellőznek az összetételéből, vagyis nem kell nagy felbontasu kamera, se elől se hátul, aksi lehet közép arányos (azaz 3000mAh) de persze jóval nagyobb is, ram-ja minél több de minimum 6 GB, proceszor az gondolom alltalaban 8 magos szokott lenni, kijelző felbontása (hát amilyen lesz), tárhely se legyen híján. Figyelembe véve a mai telefonokat és amiket kipróbáltam, úgy vettem észre az iPhone ok jelenleg vezetnek a kis igényű OS és magas teljesítményük miatt, de eléggé kétbalkezes vagyok így félek iPhone-t venni.

2020. ápr. 10. 11:16
 1/8 szántóvető ***** válasza:
100%
jó neked hogy a 150 ezres kategória jelenti az aránylag olcsót.a black shark 2 a legjobb ezért az árért,ami több extrát is tartalmaz pl érintésérzékeny kijelző,folyadékhűtés stb.arra figyelj hogy global verziós legyen mert ez dufja a b20-at.
2020. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Jó neked,hogy ilyen telefonra telik,nekem egy leharcolt samsung van,azt is az ápolónőm adta.
2020. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már majdnem 3 éve egy huawei p10 lite om van, nagyon jó állapotban, mert az eleje vettem neki képernyő védő üveget és egy eléggé komoly tokot, meg úgy amblokk vigyazok az elektronikai dolfaimra, és már egy eve rendesen dolgozom, így gondoltam felre teszek magamnak egy annyit. Most jutottam el oda hogy ezt megengedhetem magamnak. De most ne ezzen akadjatok fent kérlek, csak egy telefont keresek ami megfelelő lenne.
2020. ápr. 10. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung A7 az jó.
2020. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
S10e-t mondanám, de lehet, hogy játékra ideálisabb valami nagyobb kijelzős.
2020. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sony és xiaomi gyárt erős hardverű mobilokat amik jók játékra is
2020. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Xiaomira kaptam példát és nagyon megfelelő (a black shark 2),viszont érdekelne pár Sony is, hasonlításnak (Minőség/ár).
2020. ápr. 10. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!