Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung health alkalmazás...

Samsung health alkalmazás mennyire megbízható fogyás céljából?

Figyelt kérdés
Kalóriákat számolok rajta és futni is szoktam azt is méri automatikusan a telefonom (samsung galaxy s9) ez az adat gondolom nem teljesen pontis de valamennyire azért közel jár az igazsághoz lehet ebből érdemmel következtetni ,hogy mennyi kalóriát égettem el? Vagy ehez kell vennem egy okos karkötőt? A válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 16. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire kell, pontos. Ha tenyleg azon kattogsz hogy elszamol-e 15 lepest pluszban vagy minuszban, esetleg a napi keretedet tullepted-e 20 kaloriaval es URISTEN, akkor nem app kell neked, hanem pszichologus.
2020. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom de viszont ha esetleg kb elszámol 100 kalóriát pl mozgásnál akkor már az igen is befolyásolja azért mondtam ,hogy tudom nem pontos csak azért remélem közel jár az igazsághoz. Neked meg figyelmedbe ajánlom szövegértelmezésed fejlesztését.
2020. ápr. 16. 10:02
 3/4 anonim válasza:

Szia. Vegul megtudtad hogy pontos e?

Nekem a futogepem 200 kaloriat mutatott, de a telefonom csak 80-at. Mivel 10%-OS emelkedot allitottam be futogepen ezert jobban egettem a kaloriat. Tehat ezek szerint a telo nem pontos.

2020. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát érdemes olyan mozgást végezni szerintem ami nem nagyon tér el a telefonon mért mozgástól én pl vettem hozzá egy samsung falaxy fit e okoskarkötőt ami nézi a pulzust is így kicsit pontosabb adatot adhat.
2020. aug. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!