Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha root -olás...

Mit csináljak ha root -olás után nem kapcsol be a telefon?

Figyelt kérdés

Először root -olok telefont (Samsung S8+), csak rákerestem szóval "google" alapján csináltam "Magisk" ot használva. Root -olás után minden tökéletesen működött, semmi baj nem volt a telefonnal, majd mikor vissza állították a gyári beállításokat, nem akart bekapcsolni.

Leszedtem hozzá "gyári" firmware -t és ODIN -al, mint ahogy root -oltam ráraktam. Ezután bekapcsolt, úgy látszott, hogy minden működik, de akárhányszor kikapcsol, vagy a Samsung logonál megáll és nem csinál semmit, vagy csak annyit ír ki, hogy "Hiba" és kikapcsolni se lehet. Gondolkoztam rajta, hogy ha újra "root" olom és vissza rakom a Magisk -ot megoldaná ezt a problémát, de inkább megkérdezem itt, bízva abban, hogy egy nálam sokkal jobban hozzáértő segíthet megoldani ezt a problémát.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 19. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] csak saját felelősségre, de szerintem a rootolás kicsit megzavarta a telód lelki világát csináld végig a belinkelt dolgot és jó lesz.
2020. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, az elején jónak tűnt. Gondoltam újra indítom, hogy megnézzem le tudja e küzdeni a boot olást de nem sikerült, gondoltam akkor nyomok neki egy Factory Reset -et ha már felajánlotta és azóta Samsung logo kb 2 - 3 másodpercig, utána újra indul és ezt csinálja mint egy végtelen körforgást...
2020. ápr. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!