Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy játék 30 fps (capped...

Ha egy játék 30 fps (capped framerate) limittel fut, lesz bármilyen látható különbség egy 144 Hz-es és egy 240 Hz-es monitor képernyőjén? Elvileg a 240 Hz-es többször frissíti a képkockákat, de szemmel ez tapasztalható lenne?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 20:43
 1/2 anonim válasza:
20-30 FPS között nagyon könnyen észrevennéd, hogy más, de 50-60FPS-nél már annál inkább nem 90-100FPS-nél meg már nagyon nehéz, azzal is számolj, hogy ezek a nagyobb refresh rattel rendelkező monitorokkal az a baj, hogy néha elmosódik a szín meg hasonlók: szóval JOBBAN MEGÉRI PÉNZT ADNI EGY 144HZ AMÚGY, szóval én ezt ajánlom, de nem vagyok nagy szakértő, mert egy 144 vagy 240hz monitorom se volt, de sok előtt voltam már egyébként szóval mást is hallgass meg.
2020. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesz. A 240 osztható 30-cal, a 144 nem, tehát 144-esen biztosan lesz tearing. Ebben az esetben még a 60Hz-es is jobb lenne a 144-nél.
2020. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!