Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7 Enterprise és...

A Windows 7 Enterprise és Ultimate között mi a különbség? Tudom, hogy az Enterprise vállalatoknak van, de van név (mint Enterprise, meg Ultimate), liszensz és aktiválási különbségeken kívül bármi más, akár funkciókban? Vagy pontosan ugyanazt tudják?

Figyelt kérdés
Ugyanis Ultimate helyett Enterprise-t raktam fel (szerencsére be lehetett aktiválni) az Ultimate aktiválási problémái miatt. Ne mondjátok, hogy váltsak Windows 10-re, mert onnan váltottam vissza 7-re különböző okok miatt.

2020. ápr. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kicsit tudsz angolul, akkor íme: [link]

Eszerint ugyanaz a kettő, csak más a licencelési módjuk.

2020. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2020. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez elöbbi linken mindent megtalálsz.
2020. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ultimate nem értem hogy nem tudtad beaktiválni. DAZ féle Loader 2.2-vel gond nélkül aktiválható, kivéve ha UEFI/GPT módban telepítetted, mert akkor nem működik a Loader.
2020. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Beszéltem egy informatikus ismerősömmel. Távoli hozzáféréssel a DAZ 2.2.2 aktivátorral ő csinálta meg/ is megcsinálta, de úgy sem működött. Kiírta, hogy a termékkulcs nem megfelelő. Mondta, hogy régen látott már ilyet, de nem tudja, mitől van.

Tulajdonképpen semmi baj nincs az Enterprise-szal. KMS-ses parancssorral beaktiváltam 180 napra. Így meg lett oldva, hogy innentől kezdve 180 naponta (sőt 210 naponta, mert fél év után újra kapunk 30 napot beaktiválni) beütöm a kódot az aktiváláshoz már a parancssor helyett.

Tudom, hogy a program "örökre" aktiválja a többi verziót, viszont 210 naponta beütni a kódot nem nagy ügy. Mellesleg ez mondható legálisnak is valamilyen milyen szinten, hiszen a MS oldalán vannak fent a kódok: [link] .

2020. júl. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!