Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan appokat...

Tudnátok nekem olyan appokat mondani ami nagyjából megsaccolja, hogy hamis-e a hangom vagy sem?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most pont nincs énektanárom, így karantén idején, és itthon tanulok énekelni autodidakta módon. Ha felveszem ahogy énekelek és visszahallgatom, nem mindig hallom meg hol van a hamis hang. Elküldeni nem fogom senkinek, arra még nem elég az önbizalmam, itthon szeretnék fejlődni egy kicsit. Olyan applikációra lenne szükségem ami "nézi" a hangom amikor énekelek, és mutatja, hogy hamis vagyok-e vagy sem

Előre is köszi!



2020. ápr. 26. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Alternatív megoldásnak jó lehet egy chromatic tuner, ami kilengő nyelvű mutatós. (Ilyen pl a Fine Chromatic Tuner is androidra, de biztos van más, hasonló is) Amennyiben tudod, milyen hangnak kell szólnia, akkor simán látod benne. Ami esetleg furcsa lehet, hogy B-t fog mutatni a mi H-nk helyett, és a mi B-nk pedig Bb lesz. Illetve lehet, hogyha neked gesz van, a program fiszt fog, tehát célszerű ismerni az enharmonikus hangokat.
2020. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem! :) Ezekkel a variációkkal jóban vagyok, ismerem őket és a H és B hangok variációit is, sokáig zavart amúgy de megtanultam :)

További válaszokat szívesen fogadok!

2020. ápr. 27. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap tanultam meg frekvenciaelemzéssel megállapítani, hogy milyen hang szól és az hamis-e. Ezt alkalmaztam egy dalon és egy hangmintából pitch shifttel reprodukáltam egy dalrészletet. Furcsa lett, de a hangok azok aminek kell lennie. Pedig nincs nagy zenei képzettségem, a párom énekes, innen ragad rám egy s más, az ő hangjával szoktam játszadozni. De ez is annyira megbízható, amennyire a füled. Az eredeti felvételen is (ami megjelent forgalomban) egy 433 Hz-es A hangot mutattam ki, de kizártnak tartom, hisz ezeket autotuneolják elvileg.
2020. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!