Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek uj laptop kategori...

Szerintetek uj laptop kategoriaban melyik a legjobb játékra 350. 000ft-ig?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Játékra laptop? Egyik sem jó, a laptop nem erre való. Ha teheted, vegyél inkább asztali gépet.

Ha sehogy se jön szóba az asztali gép, akkor ezt tudom javasolni. Igaz, hogy ez már 380 ezer, de ezalatt nem nagyon találtam olyat, amin tisztességesen játszani lehetne. [link]

2020. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 miert ez miert bem eleg jo? Asztaliakat megszegyeniti igaz regebbieket de hat megsem gyengeknes olyan regiek a gtx1060 asok aminek szintje kb. A 1660Ti Mobile


i7 el meg azert ritkasag dragabban is...

2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja hogy 380 azthittem meg ara is jo vagyis 350


hat, igazabol minek annyira? 1650 se tul rossz laptopban, de szinten asztaliban sem nem is tudom talan ekozott tul nagy elteres nincs is merthogy asztaliban 1650 super is van...

es egy i5 is boven jo 1660Ti mellet is nem hogy 1650 mellett es hat ezekbol mar kicsit van valasztek

2020. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


csak itt ennyi (350) de 1660Ti (i5)


[link]


nem jatekra valokbol sok jo van

meg ha beered a "gyenge" 1050(Ti) vel amivel azert lehet jatszadozni arban talan ezzel le is faraghatsz, meg mellesleg akkurol talan kicsit tovabb birja ha jobbfajta (jobb, nagyobb akkus)


1650 is viszonylag keveset fogyaszt amugy

2020. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kell a laptop mobilitás miatt, kompaktabb jobban szeretem

És szerintem a mostani jobb laptopok is elég komoly teljesitményt nyujtanak már

Egyre kissebb a szakadék pc es laptop kozott

Azon gondolkodom h 120hz kép az fontos.e hisz legtobb gamet ugyis max 70fpsbe játszom

2020. máj. 2. 12:10
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 laptopon azzal kell beerned ami ha 60 akkor azzal, csak Hz miatt nem erdemes gyengebbet venned, melesleg lehet kepileg rosszabb is lesz, lehet az sporolos kijelzo hiaba 144 es


Xy4

2020. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze, nemfontos ez a hz

Szerintem annyira nem venni eszre a kulonbseget

2020. máj. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!