Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor ír...

Miért van az, hogy amikor ír nekem valaki messengeren, automatikusan megnyitja a telefonom anélkül, hogy rákattintanék bármire is?

Figyelt kérdés

Én rontottam el valami beállítást? Ugye ez nem valami béna új frissítés?

Például benne vagyok egy random alkalmazásban, és ahogy ír valaki, akkor nem szimplán megjelenik a chat feje, hanem magától megnyitódik, és ez azért eléggé ciki, ha valaki olyan ír akinek nem akarnék azonnal abban a másodpercben visszaírni.

Meg amikor háromnál több csoporttal (vagy szimplán emberrel) beszélgetek, akkor össze vissza dobál, éppen írok egy üzenetet, aztán ahogy egy új ember ír, átdob oda, és így folyamatosan dobálgat ide oda, ahogy valaki üzenetet küld.

Miért van ez? Baromira idegesítő, tudok vele valamit kezdeni? Valami beállítás? Kb pár hete van ez. Ha számít, újratelepítettem a telefonomat, és az után nem sokkal kezdődött ez az ugrabugrálás.



2020. máj. 14. 11:10
 1/1 anonim válasza:
100%
Ezt nekem is csinálta, az interneten amit találtam, mindent kipróbáltam, sikertelenül, mikor már kellően felidegesítettem rajta magam újrainstalláltam. Most működik. Töröld ki és tedd vissza, nekem bejött.
2020. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!