Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Pro 2015 vagy esetleg...

Macbook Pro 2015 vagy esetleg egy Windows laptop?

Figyelt kérdés
Sziasztok, leginkább képszerkesztéshez és programozás megismeréséhez szeretnék megbízható gépet venni hosszú távra. Nem tudom eldönteni, hogy egy Macbook Pro 2015 legyen, i5 2.9ghz, 16gb ram, 1tb SSD vagy valami hasonló árban lévő Windows? Tudom erősebb konfigok vannak ennyiért, de elméletileg ez az egyik legjobban sikerült MB amivel évekig el lennék. Ha játszanék akkor is maximum a CS:GO-val, azon kívűl mint mondtam képszerkesztés, programozás lenne a terv. Pár évig nem terveznék mást venni. Ti mit ajánlotok?
2020. máj. 17. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt használom idén, de egészen más tészta. A Mac kinyalja az ember seggét, de inkább ékszer, mint munkaállomás. Laptopot amin Windows-t futtatsz, azért a pénzért olyan erőgépet veszel, amivel 10 évig nem lesz gondod.
2020. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!