Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet képet feltölteni...

Bence1975 kérdése:

Hogyan lehet képet feltölteni adobe flash player-rel?

Figyelt kérdés
Egy hirdetést szeretnék feladni, de ezt írja:Képek feltöltéséhez Adobe Flash lejátszóra van szükség. Letöltöttem,telepítettem,engedélyeztem a Chromeban. Tud valaki segíteni hogyan tovább? Amúgy a Lovasok.hu-ra szeretnék hirdetést feladni.

#Adobe Flash Player #Képekfeltöltés
2020. máj. 17. 16:58
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Butaságot nem szeretnék írni, de nem volna elég a kép linkjét feltenni? Valamelyik ingyenes képfeltöltő oldallal megteheted.
2020. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Olvasgattam, elvileg ha megnyitom a Weboldalt rá kellene kérdeznie, hogy engedélyezem e a Flash playert. Nincs is hely, ahova be tudnám másolni a képeket.Vagy valamit nagyon félre étek.
2020. máj. 17. 17:22
 3/4 Dongaben ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam a hirdetésen belül:

[link]

2020. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van a megoldás. A Chrome-ba nem engedi. A Flash player beállításaiban írja is. Az Edgében egyből sikerült.
2020. máj. 17. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!