Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok feltölteni a...

Hogy tudok feltölteni a youtube-ra 1 óránál hosszabb videót? Milyen programmal tudom az mp3-at átalakitani mp4-re?

Figyelt kérdés

Eddig sikeresen fel tudtam tölteni max 30 perceseket online átalakitóval, de sajnos az oldal valamiért a hosszabbakat már nem alakitja át, probáltam egy két programmal, de ha át is alakitotta mp4-re akkor pedig a youtube nem tölti fel, azt irja ki, hogy feltöltés félbehagyva a videot nem sikerült feldolgozni :-(

probáltam már másik csatornán is feltölteni, hátha egyezőség miatt nem engedi, mert ugyanilyen van fent, csak átalakitottam a stilust. Tanácstalan vagyok :-(


2020. máj. 24. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha friss a csatornád akkor külön kell kérvényezni a hosszabb videók feltöltésének lehetőségét, és mellette nem lehet figyelmeztetésed bármilyen közösségi irányelv megsértése miatt.

[link]


De lehet csak azért nem tudsz feltölteni, mert nem tudja a fájlt értelmezni a rendszer, mert rosszul csinálod az egészet.

MP3-ból MP4-et videószerkesztővel tudsz csinálni, mivel nem konvertálni kell. Egy csak hangfájlból nem lesz videófájl konvertálással. Egy olyan videót kell szerkesztened aminek van legalább 1 statikus képkockája, és alatta a hangsávon megy az mp3 hanganyaga, a videó pedig olyan hosszúra van vágva amíg a hang szól.

Online készítőket nem ismerek, de nincs is sok értelme külön feltöltögetni a helyi fájlokat majd a kész videót le, mikor helyileg magadnak a gépen meg tudnád szerkeszteni, például egy Windows Movie Maker-rel, ami egy egyszerű, alap és ingyenes videókészítő program.

2020. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok kezdő feltöltő, már fél éve töltögetek fel videokat, de ezzel sajnos most valamiért nem megy.

amit ajánlasz movie maker, az alábbiakat irják róla, a neten, nő létemre nem nagyon értek hozzá, hogy melyik oldal biztonságos honnét lehet letölteni stb. ebből már volt kára a gépemnek.

[link]


továbbá, irja az fenti link, hogy a windows-ba van belépitve egy vidoszerkesztő, az pedig januártól megszünt.


További ötletek, hogy tudom feltölteni az mp3 amit valamilyen okból kifolyólag az online módszer nem jött be, más mp4 -be szerkesztő legális helyről letölthető, virusmentes webcimeket tudnátok irni?


köszi előre is

2020. máj. 24. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:

A linkelt cikk írja, hogy a Fényképek alkalmazásban van az új videószerkesztő. Itt van egy másik leírás és egy link ami megnyitja:

[link]


Betöltés után az ablak tetején van a videószerkesztés elindítása. Betallózol egy képet, és megnyílik utána a szerkesztőfelület. Ott lesz idősáv, betekintő ablak, és a felső menüsorban háttérzene hozzáadása is.

2020. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt irja, hogy hogy január-ban megszüntettük a onedrive-lévő szolgáltatást, betudok menni abba a menübe, de halott sajnos....
2020. máj. 24. 12:05
 5/10 Alex Fly ***** válasza:

Konvertáláshoz ajánlom a Format Factoryt. Mindent mindenbe (nem csak videót) konvertál.

Ráadásul GNU licences.

2020. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A format factory-t hol lehet biztonságosan letölteni virusmentes oldalról?
2020. máj. 24. 12:59
 7/10 Alex Fly ***** válasza:

Gyakorlatilag az összes ilyen oldalon megtalálod a Softonictól kezdve a letöltőközponton át egészen az Origo szoftverbázisig.

Legegyszerűbb a Goole-val rákeresni és kiválasztani azt a szolgáltatót, amelyilben megbízol...

2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megtudná nézni valaki, hogy mi a gond az mp3 file amit készitettem, sajnos nem boldogulok ezekkel a programokkal nem vagyok profi sajnos amatőr vagyok, ennek függvényében irjatok lényszi
2020. máj. 24. 15:05
 9/10 Oaken Di válasza:
Videó szerkesztőben bevágsz mellé egy képet.
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megoldottam köszi a válaszokat!
2020. máj. 27. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!