Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Office 365 lemondás elfelejtés...

Office 365 lemondás elfelejtése trial után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mi a teendő akkor ha elfelejtettem lemondani az office 365 trialomat és folyamatosan kapom az értesítést. Az online oktatás miatt volt rá szükségem csak elfelejtettem. Lemondani nem tudom (már próbáltam) és csak kapom az emaileket hogy ,, Nem sikerült megújítani a(z) Microsoft 365 Családi verzió szolgáltatást". Ilyenkor mit lehet csinálni? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. máj. 26. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

ki kell fizetni.

azért kapod az értesítéseket, mert nem tudta levonni az összeget.

2020. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az iskola miatt volt rá szükséged, akkor miért nem az oktatási verziót regisztráltad? Tök ingyen van, csak regisztrálni kell az oktatási azonosítóddal.

Egyébként: beállítottál bármilyen fizetési módot? Mert ha nem, akkor egyszerűen letörlöd az Office-t.

2020. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!