Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gèpemen elment a hang,...

A gèpemen elment a hang, sehogy nem lehet visszaállítani. Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap törtènt: a gèpemet nem lehet visszakapcsolni alvó állapotból, de a barátom vèletlenül berakta. Ezután manuálisan kapcsoltam ki a gèpet, majd pár óra múlva vissza, ès a kis hangikonnál egy piros x van a tálcán. Win 10 van telepítve (de nem eredeti). A baj az, hogy hiába van bedugva a hangszóró, vagy füles, nem èrzèkeli, pedig azok mással működnek. Mindenfèlèt kipróbáltam az internetről, de semmi sem működött. Azt gondoltuk a Windows frissítés miatt lehet, le is töröltem a legújabbat , ami május 14.-i volt. Problèma mèg az, hogy kikapcsolni se lehet, tehát úgy tesz, mintha leállna, a monitor is kikapcsol, de a gèp megy tovább. Ez mitől lehet, valami tipp, esetleg megoldás?

2020. máj. 27. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Bebootolsz, nyomsz egy újraindítást, a komplett betöltés befejeztével (vinyó/ssd led nemigen világít ugye) még mindig nem jó, akkor még 1x újraindít, vár. Ha megjavul (akár elsőre), akkor keress rá, hogy kell a fastbootot kikapcsolni windowsban is meg biosban is, én se tudom sose fejből, ezért mindig rákeresek.
2020. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!