Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen laptop...

Szerintetek milyen laptop lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Egyetemre kéne nekem egy új laptop csak kicsit tanácstalan vagyok hogy hol kéne nézelődni. (Most egy Acer Aspire E15 van nekem)

Egy jó minőségű laptopot keresek ami jó gameléshez (pl.:Far Cry Primal-nem), jó aksija van ami kibírja az egyetemi órákat és visszafogottabb kinézetű és akár műszaki rajzokat is lehet rajta tervezni és programozást is bírja.

Ezek a szempontok lennének fontosak nekem. Kicsit hosszan fogalmaztam én ezt XS.

Az Acer, Dell illetve a Lenovo van versenyben. Szerintetek melyik márkát érdemes választani?

Tudnátok segíteni?



2020. jún. 1. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Dell
Lenovo
Acer
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtál összeghatárt, én egy lenovo-t használok és meg vagyok vele elégedve, bár én nem vagyok egy nagy gamer, de amire kell, arra elég bőven, én is használok (viszonylag) nagy erőforrás igényű programokat, pl matlab, Android studio, stb.


Én egy ilyet használok: [link]

és eddig nem nagyon készült ki, pedig, mint fentebb is írtam, használok eléggé izzasztó progikat, virtuális gépet is, szóval bírja.

2020. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát olyan 300 ezer körüli a határ.

Annyit szánnék rá összesen

2020. jún. 3. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszod! :)
2020. jún. 3. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenovoba ritkan talalsz dedikalt gpu-t. Acerba csalodtam, dell minden szempontbol megfelelt nekem.
2020. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vihu válasza:
DELL Latitude.Ezt a fajta DELLt azért ajánlom mert elég jó akumlátorral rendelkeznek általában és munkához érdemes őket használni de persze a játékok is mennek rajta.:)
2020. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!