Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikán belül milyen...

Informatikán belül milyen munkakörrel tudok viszonylag rendes fizetést keresni? Érdekelt vagyok benne, és mindenhol azt olvasom hogy hiány szakma. Gondolkodtam a programtervezésen, de gondoltam azért először körbenyálazom hogy többiek mit ajánlanak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Az IT tipikusan olyan terület, ahol csak akkor tudsz érvényesülni, ha szereted is azt, amit csinálsz.

Ha csak a pénz miatt csinálod, nem leszel jó programozó, ahhoz szeretni kell a programozást.

2020. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem az informatikát, szinte az egész életemet átkísérte. Csak azon filózok hogy a sok közül melyik nyújtana biztosabb jövőt
2020. jún. 3. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Programozókra mindig szükség lesz, így azzal nem lehet melléfogni.

Mostanában nagyon megy a webfejlesztés, a big-data analízis és a machine learning.

Ezen felül függ attól is mit szeretnél csinálni inkább. Foglalkozhatsz automatizálással, teszteléssel, programozással, hálózatok tervezésével, üzemeltetéssel és még sok minden. Bármelyikkel kereshetsz egy vagon pénzt, ha jó vagy benne.

2020. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így gondoltam 😄 kicsit átnézni azért hogy milyen lehetőségeim is lesznek
2020. jún. 3. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menedzserekre is szükség van. Ahhoz inkább az emberekhez kell érteni, mint a gépekhez.
2020. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!