Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja azt a problémát...

Mi okozhatja azt a problémát ,hogy játék/videó nézés közben hirtelen elmegy a kép?

Figyelt kérdés

Van egy "kis" problémám.Mikor futtatok egy programot,játékot vagy csak szimplán a Google-t, egy idő után elmegy a kép.(A monitoromon megjelenik a No Signal felirat).A háttérben futó programok működnek, pl.:Blizzard,ts

Ezen az állapoton csak az segít,ha resetelem a gépem.(Nem a monitorral van baj,kicseréltem egy másikra azzal is ez volt,valamint olyan mint ha a program fagyna be,pl.: Megy az R6s, és jön ez a probléma, a játékban pedig szimplán egy helyben futok.)

A kérdésem az lenne,hogy mi okozhatja ezt a problémát?Volt már valakinek ehez hasonló problémája?🤔



2020. jún. 23. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú a monitorod?
2020. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Acer, de mint írtam sajnos nem a monitor a probléma forrása, mivel kipróbáltam egy másikkal is.(asszem annak a márkája Aoc)
2020. jún. 23. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Videokártya és driver? Tuningolt gép?
2020. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan videókártya hiba. Vagy túlmelegedik, vagy túl magasan van az órajele, esetleg a drivere nem jó.
2020. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!