Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell egy számítógépen a...

Hogy kell egy számítógépen a jelszót leszedni/lehackelni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 00:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen OS?
2020. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kérdés: milyen jelszó?

Pl chrome-ban elmentett jelszavakhoz hozzá tudsz férni utólag

2020. jún. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy amikor bejelentkezünk a fiókba és ott kéri a jelszót. Azt hogy lehet feltörni?
2020. jún. 27. 04:22
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

"Azt kérdeztem hogy"

(annyit kérdeztél, hogy hogy lehet "leszedni/lehackelni" egy jelszót)

Akkor viszont célszerű lett volna oprendszert is írnod. Mert nem mindegy. Rainbow table bizonyos esetekben megoldás lehet, (bár felhős fiók esetében szerintem nem tárolódik lokálisan, ezt nem tudom, de win10 esetében már sokan azzal használják).

De a kérdésedből ítélve a tudásod biztosan kevés lesz ahhoz, hogy ezzel próbálkozz.


Amúgy ha nincs titkosítva, akkor tudsz adatmentést készíteni a fájlokról belépés nélkül is kb bármilyen live linux segítségével.

2020. jún. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2020. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

(bar ez nem mindig mukodik win. Alatt)

1. Elem ki

2. 15mp-ig nyomvatartani a bekapcsolo gombot

3. Elem be

2020. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6.

Ez valaha is működött? :)

Max bios jelszó esetén működhetne, de neki windows user pass kellene.

2020. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja akkor felre ertettem
2020. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A Windows jelszó a legegyszerűbb. Nevetséges mennyire nem védett. Kb 3 kattintás. A Linux már trükkösebb.


De ilyeneket nem fogsz soha megtudni YouTube tutorialokból szerencsére. Ahogy elnézem semmi alapismereted nincs ami veszélyes is lehet (pl letöltesz egy hacket ami igazából a te fiókodat töri fel).


Mikor én informatikusnak tanultam, nem csak a hálózatokhoz, fájlrendszerekhez és programozáshoz lett némi közöm, de olyan tárgyaim is voltak az egyetemen mint adatbiztonság és informatika jogi szabályzások, ha érted mire akarok célozni...


Más számítógépének feltörése nem játék!

2020. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Windows 10 en kéne lehackelnem róla valahogy a jelszót.
2020. jún. 28. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!