Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Igazából csak tárolasi célra keresek laptopot (a fájljaim, emlékeim tárolására).


Jelenleg 2 laptopom van. 1 amin az egyetemi dolgaimat végzem (beadandók, jegyzetírás, interenet keresés). Ennek kicsi a tárhelye, így csak a legfontosabbakat tudom rajta tárolni.

A másik laptopom az ez előtti laptomon. Ez már nagyon be van lassulva, sokat lefagy. Ezt szeretném leváltani. Ritkán veszem elő, ha valamit át akarok menteni, illetve letöltésre használom.


Így szeretnék venni egy új laptopot, ami legalább 1 TB-os, megbízható, nem fog 3 év után meghalni, 5 GB átmásolása ne tartson egy óráig.

Mit ajánlanátok nekem?


(Mielőtt valaki megírja, hogy vegyek külső merevlemezt, annak megírom, hogy van. De az előzőm tavaly szétment úgy, hogy alig volt használva, nem tudták megmenteni róla a fájlokat és ha a nagy része nem lett volna a laptopon rajta, akkor minden elveszett volna.)


2020. júl. 5. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában keresel?
2020. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem túl drágán. Leginkább max 100e.


Bár gondolkodtam rajta, hogy egyszerűbb venni egy elfogadható laptopot és kicseréltetni a belső merevlemezt nagyobbra, nem?

2020. júl. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!