Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használ (gamer) számítógépet...

Bigjoe2728 kérdése:

Használ (gamer) számítógépet szeretnék venni. Amin max grafikát elfutna a Gta 5, project cars 2 az jó lenne ha médiumok is menne. Na egy a lényeg max illetve medium beállításokkal tudják játszani. Max 180000 forintból szeretnék venni. Tudtoke ilyet?

Figyelt kérdés
Esetleg még rfactor 2 meg battlefield 4 ill 1 elfusson rajta hightn vagy médiumok. És nem akarok low beállítások mellet játszani.

2020. júl. 6. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"180000 forintból" "én nem akarok low beállítások mellett játszani"

Akkor ezt engedd is el... Még használtan sem lehetséges olyan PC-t találni ami ennyiért ilyen teljesítményt kínál..

Ez most olyan hogy PÉLDÁUL: használtan keresek olyan autót ami max 4ms alatt gyorsul 100km/h-ra, legalább v8 szívó van benne és a végsebessége minimum 280km/h legyen, maximum 900ezer forintot költenék rá...

LEHETETLEN

2020. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondom nem minden játákot akarok játszani, nem 2020 vagy 2019es játékokkal akarok játszani régebiekkel.
2020. júl. 7. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Elektronikai cikket csak akkor érdemes használtan venni ha adnák rá 3-6 hónap garanciát, de én még így se vennék.

Elég nagy rá az esély hogy nem fogsz ilyen gépet találni.

180.000,- már új gépet tudnál összerakatni.

A pcx youtubu csatornán elég jó kis masinákat raknak össze ennyi pénzért.

2020. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor használtan sincs semmi PC? Nekem nem kell hogy a 2020-2019 játékok elfussanak, elég ha 2010-2015/16os játékok élménynek rajta
2020. júl. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!