Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnál is szokott lenni ezen...

Másnál is szokott lenni ezen az oldalon, hogy nem lehet rákattintani bizonyos kérdésekre, vagy a válaszadás/értékelés gombokra, mert nem aktív a "link"?

Figyelt kérdés

Ilyenkor csak az segít, ha frissítem az oldalt. Egyébként, ha rámegyek az egérrel, nem is érzékeli, hogy ott bármire kattintani lehetne.

Ez miért van? Nálam lenne a hiba ilyenkor?



2020. júl. 10. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nálam is szokott ilyen lenni. Előfordulnak még hibák.
2020. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a telefonon találkoztam ezzel, azon is csak a legutóbbi nagy frissítés óta (Emui 10). Jobban zavar, hogy mióta új a kinézet, a "Megválaszolt kérdések" tiszta rapszodikusan mutatja az olvasatlanokat. Most is jelez 1-et, amit sehol sem találok, gondolom nincs is, csak beragadt.
2020. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézd vissza, nekem sokszor nem teszi előre az olvasatlant.
2020. júl. 10. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!